Водоспад Джим-Джим

Водоспад Джим-Джим - один з найбільш мальовничих в Австралії. Вода спадає вниз зі скелі заввишки 200 метрів, що особливо красиво виглядає під час сезону дощів. Ландшафт водоспаду завжди викликає захоплення прибулих сюди туристів. Захований в глибокому каньйоні, він є одним з найвиразніших водоспадів країни.

Водоспад Джим-Джим розташовується на території національного парку Какаду, і стоїть на першому місці в списку всіх його пам'яток. Відвідати його можна тільки під час сухого сезону, як правило, з червня до листопада. У цю пору року потік води через водоспад суттєво зменшується, а іноді річка й зовсім пересихає. Але, навіть коли вода тече тонкою цівкою, прекрасна панорама глибокого каньйону завжди являє собою значне видовище. Глибокий, з кришталево чистою, водоспад Джим-Джимводою виглядає як справжній діамант. Скелі висотою 150 метрів і зростаючі на них дерева ясно відбиваються на поверхні води.

Щоб дістатися до водоспаду Джим-Джим, необхідно подолати 60 км грунтової дороги. Останні 10 км дороги проходять через кілька маленьких річок. Від стоянки автомобілів прокладена стежка до водоспаду відстанню 900 метрів крізь просіку мусонного лісу, де всюди зустрічаються великі валуни. Вона веде прямо до глибокого водоймища біля підніжжя водоспаду.