Водоспад Сазерленд

Прекрасний водоспад Сазерленд знаходиться в Новій Зеландії, всі ми чудово знаємо, що це місце є одним з найкрасивіших найзагадковіших на планеті. Висота Сазерленда складає 580 метрів, в Океанії - це найвищий водоспад. Назву Сазерленд водоспад отримав в четь першопрохідника острова. Водоспад являє собою феноменальне, захоплююче дух чудо природи. Його потужний рев потоку води, який зривається з Південних Альп можна почути навіть перебуваючи далеко від водоспаду. Міць водоспаду заворожує, струмені води прагнуть вниз з величезною силою і розбиваються в хмару бризок. Сліпучі веселки і гримлячий рев води, створюють дивовижне казкове видовище, на яке варто подивитися.

Водоспад знаходиться, в південно-західній частині острова Південний, на річці Артур. Цей куточок Нової Зеландії є одним із самих мальовничих. Джерелом Сазерленда є озеро, подібно до гігантської чаші, що знаходиться в улоговині гір. Підталі фіорди наповнюють озеро водою і, вирвавшись на волю, потоки води прагнуть вниз, перетікаючи в річку.

Водоспад є частиною величезного національного парку під назвою Фьордленд. Ця дивовижна місцевість входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Первозданна краса парку вражає, його дивовижні гірські пейзажі, кришталево чисті води, химерні фіорди і багато іншого.

Дістатися до Сазерленда можна з міста Квінстаун, що приблизно в 450 км від парку Фьордленд. Вважається, що кращий час для відвідування водоспаду період з грудня по лютий. Також по дорозі до водоспаду пролягає відомий маршрут Мілфорд, протяжність якого 54 км.