Водоспад Тугела

Водоспад Тугела - другий в світі за висотою водопад. Він являє собою п'ять вільно падаючих водоспадів ,найвищою висотою 947 метрів. Водоспад Тугела розташований в Дракенсбергу (Драконові гори) у Королівському національному Парку Наталь в Квазулу, провінція Наталь, Південноафриканська республіка.

Його добре видно після сильного дощу з головної екскурсійної дороги через парк. Витік річки Тугела розташований в Mont-Aux-Sources в декількох кілометрах від обриву, з якого падає водоспад. При чому, взимку вода водоспаду часто замерзає і покривається снігом, перетворюючи водоспад на цікавий об’єкт туризму.

До водоспаду ведуть дві стежки. Для того, щоб піднятися до початку водоспаду, потрібно 5-8 годин в один бік. А, щоб підійти до джерела, потрібно ще кілька годин. Одна гірська піша стежка до вершини Mount-Aux-Sources починається на автостоянці в Witsieshoek, звідки йде відносно короткий підйом до вершини по стежці й далі по двом підвісним містках. Інша стежка починається в Королівському національному Парку Наталь. Семикілометровий підйом вздовж ущелини звивається за місцевим лісі, потім стрибок через валуни і невеликий підвісний місток приведе до підніжжя водоспаду Тугела.